Ю. Стець зустрівся з представниками студентського самоврядування з понад 50 ВНЗ України

29792174_1552546301510662_6305669601560625152_n

31 березня 2018 року у Арт Хабі інформаційної агенції «Укрінформ» Міністр інформаційної політики України Юрій Стець зустрівся з представниками Студентської ради, створеної при МІП.

stud3

На зустрічі були присутні більше 50 студентів вищих навчальних закладів з усієї України, які беруть активну участь у роботі Студради МІП – поки єдиної у своєму роді в органах державної влади України.

Міністр закликав студентів брати на себе відповідальність за життя країни, долучатися до роботи Міністерства та шукати виходи зі складних ситуацій разом з українською владою, а не лише критикувати її дії.

stud1

«Якщо знаєш, як зробити – ставай поруч і роби. Якщо ти хочеш щось змінити в Україні, то будь готовий брати відповідальність. Критикувати чиюсь роботу легко, але я дуже сумніваюсь, що кожен критик знає, як треба робити правильно», – сказав Ю. Стець.

Студенти у свою чергу поділились з Міністром свої баченням найбільш актуальних проблем сучасної України, до яких вони відносять війну на Сході, низький рівень фінансування освіти та науки, поширення української мови, боротьбу з дезінформацією у соцмережах та ЗМІ тощо.

elu_8402

Нагадаємо, у квітні 2016 року при Міністерстві інформаційної політики України було створено Студентську раду – консультативно-дорадчий орган, до складу якого напочатку увійшли 12 студентів спеціальності «Міжнародна інформація» Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка. У грудні 2017 року формат Ради розширився до всеукраїнського рівня.

Рада надає рекомендації та проводить консультації з питань формування інформаційної політики України, забезпечення незалежного інформаційного простору України та створення позитивних інформаційних приводів до знакових дат тощо.

programa-studmip_01

programa-studmip_02programa-studmip_03

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six − 1 =