Всеукраїнська Студрада при МІП презентувала свої проекти на рік»

1

Студрада МІП обговорила проекти на 2019 рік. 20 квітня 2019 року у арт-хабі УНІА «Укрінформ» відбулися збори Студентської ради при Міністерстві інформаційної політики України.

Перед студентами виступив державний секретар МІП Артем Біденко. Він запропонував членам Студради долучитися до просування і розвитку бренду Ukraine NOW. «Давайте разом в цьому році розвинемо креативними ідеями бренд України», – закликав держсекретар. Радник Міністра інформаційної політики України Марина Соботюк презентувала заходи для молоді, які в цьому році МІП буде проводити у регіонах. «Для студентів Міністерство організує «Маркет мов» в трьох регіонах. Попередньо плануємо Чернігів, Чернівці та Ужгород», – розповіла вона.

2

У свою чергу студенти представили власні проекти: Влад Березовський з Харкова – проект “Interview era”, який передбачає інтерв’ювання політків та відомих людей; Василь Ступак з Острогу – проект антикризових комунікацій на основі історичних фактів; Софія Руданецька зі Львова – «політичний молодіжний клуб» для стажування молоді, яка хочуть брати учать у розбудові держави.

Нагадаємо, 24 листопада 2018 відбулась зустріч Студентської ради при МІП, на якій студенти відзвітували про реалізовані проекти у 2018 році та обговорили плани на 2019-й.

3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + nineteen =