«Відправ листівку»: МІП ініціює акцію для популяризації України у світі

01

Міністерство інформаційної політики України спільно з Міжнародним аеропортом «Київ», АТ «Укрпошта» в рамках проекту «Пошта добра» та суспільно-медійним проєктом «Ukraїner» анонсує старт акції «Відправ листівку», спрямованої на популяризацію України у світі, розвиток її туристичного потенціалу та просування єдиного бренду UkraineNOW.

Початок акції: 6 серпня о 12:00.

Дата: 6 – 30 серпня 2019 року.

Місце проведення: Міжнародний аеропорт «Київ», термінал А.

У перший день акції «Відправ листівку» передбачено публічну презентацію за участі представників Міністерства інформаційної політики, Міжнародного аеропорту «Київ», АТ «Укрпошта», проєкту «Ukraїner», високоповажних гостей та представників ЗМІ.

На презентації акції виступить ансамбль «Гвоздівчанка», буде продемонстровано промоційний відеоролик «Ukraїner», 10 стендів-навігацій із листівками та поштовими скриньками проекту «Пошта добра» (у подальшому вони будуть розташовані на території всього аеропорту «Київ»), а також стенд «Ukraine 360».

Крім того, охочі матимуть змогу пройти квест із відгадування локацій на відео, переможці якого отримають у подарунок путівник Україною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − thirteen =