В Києві 25 представників регіонів утворили “живу” інсталяцію “Кордони України” до 25-чя Незалежності

dsc_3191

24 серпня 2016 року біля Інституту міжнародних відносин КНУ Т.Г. Шевченка відбулася «жива» інсталяція «Кордони України», за участі представників з 25 регіонів до 25 річниці Незалежності України!

Учасники акції, з усіх куточків нашої країни, переплелися в блакитно-жовту павутину єднання, утворивши кордони держави, одноголосно скандували: «Україна Незалежна! Україні 25! Зі Сходу на Захід, із Півночі на Південь – 25 регіонів разом!».

Ініціюючи такі заходи за участі молоді, Міністерство інформаційної політики України прагне підняти патріотичний дух українців, а особливо тих, які потребують цього, проживаючи на тимчасово-окупованих територія.

Національне інформаційне агенство «Укрінформ» кожному учаснику подарувало патріотичну фотосесію.

Крім того, напередодні акції, Студентська рада при МІП за сприяння ГО “Студреспубліка (її регіональних відділень), виклала в мережу Інтернет відеопривітання з 25 регіонів України, в тому числі з Луганську, Донецьку, Криму, де студентсво висловило побажання країні в її день народження, піднявши тему єднання кордонів.

Жива інсталяція стала завершальним заходом комунікаційної кампанії Студради при МІП #Ukraine25, яка стартувала 1 серпня 2016 та включала в себе фотоконкурс #ЯіУкраїна, де кожен охочий викладав в соціальні мережі власні світлини, що символізують для нього Незалежність (зазначимо, що до цієї акції приєдналися українців з різних штатів Америки (фото нижче), та відео «25 регіонів України про Незалежність», у якому студенти вітають Україну з ювілеєм зі Сходу та Заходу, Півночі та Півдня – всіх куточків нашої країни.

Зазначимо, що захід організовано МІП, за сприяння Студентської ради ІМВ, Студентської ради при МІП України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 4 =