Студрада при МІП вносить пропозиції щодо популяризації України в світі

фото студради

Студентська рада при Міністерстві інформаційної політики України зібралася в ІА “Укрінформ” та за  круглим столом обговорила пропозиції до Концепції популяризації України у світі та просування інтересів України у світовому інформаційному просторі. Документ, розроблений МІП, наразі перебуває на етапі громадського обговорення. 

фото студради

Студенти вважають, що основою для комунікативної стратегії, має стати маркетингова стратегія державного бренду. Було також зазначено, що розповсюджену фразу “створення позитивного іміджу”, яка вживається і в документі, і в українському політичному дискурсі, варто було б замінити на формулювання “правильне позиціонування державного іміджу”.

В ході обговорення молодь дійшла згоди про те, що видатки на інформаційну політику та комунікацію, мають бути чітко визначеними державою і становити певну частку від державного бюджету.

Взяти участь у дискусії запросили також викладачів відділення Міжнародна інформація Інституту міжнародних відносин, які дали професійну оцінку запропонованим ідеям та презентували власні.

Жанна Панченко, фахівець у сфері інформаційної геополітики, наголосила: «Брендингова стратегія має прописуватись лише великими групами, зокрема за активної участі міністерств і представників культурних та бізнесових кіл».

Олена Добржанська, яка є експертом із політичної ідентичності, звернула увагу на концептуальну проблему в інформаційній політиці України: «Хто буде амбасадорами бренду, якщо у нас немає акценту на власну аудиторію? Всі країни починали працювати над своїм іміджем із роботи з внутрішньою аудиторією».

Нагадаємо, що Студентська Рада при Міністерстві інформаційної політики України – дорадчий орган, який було засновано у квітні цього року. До складу Ради увійшли 12 студентів спеціальності «Міжнародна інформація» Інституту міжнародних відносин КНУ імені Т.Г. Шевченка.

_TAR_9376 _TAR_9379

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − 7 =