Студрада при МІП обговорила можливі засоби популяризації України у світі

15064192_1078513185580645_445923574_o

15 листопада 2016 року Студентська рада при Міністерстві інформаційної політики провела зустріч із представником Українського культурного центру в Франції, директором Української школи мистецтв Оленою Місталь та обговорила питання популяризації України за кордоном.

Олена Місталь поділилася своїми думками з приводу того, що слід робити, аби спонукати іноземців, зокрема французів, цікавитися українською тематикою та формувати позитивну думку щодо Української держави. Пані Місталь наголосила на величезному впливі освітнього фактору, зауваживши, що впровадження культурно-мистецьких технологій могло б дати суттєвий поштовх зрушення в цій справі.

«У радянський період 22 французьких та українських міст стали містами-побратимами. Такий стан зберігся після розпаду СРСР і є непорушним до сьогодні. Україна повинна максимально використовувати такі зв’язки для просування власного національного бренду. Робити це можна різноманітними шляхами, найкращі з яких, на мою думку, культурницькі проекти – виставки, концерти. Лише маючи чіткий план української культурної популяризації та використовуючи попередні напрацювання, ми зможемо змінити погляд світу на Україну», – сказала Олена Місталь.

Бенедикт Серафіні-Юет, французька колега пані Місталь, висловлюючи свої враження від перебування в Україні, із запалом констатувала, що її дуже вразили українські студенти й учні, які, на її думку, відзначаються високою тягою до навчання та пізнання нового й незвіданого. «Завдяки такому підростаючому поколінню про Україну дізнаються всі», – завершила свій коментар пані Серафіні-Юет.

Члени Студради, у свою чергу, виступили з конструктивними пропозиціями щодо інформаційної роботи Українського культурного центру в Франції з метою подальшої популяризації України. Студентство також висловило готовність співпрацювати з Центром у створенні та реалізації комунікативних кампаній задля просування інтересів України у світовому інформаційному просторі.

15064192_1078513185580645_445923574_o

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − four =