СтудРада МІП популяризує вивчення мов

2o7o4371

Студентська рада при Міністерстві інформаційної політики України, спільно з міністерством та Lingva.ua провели у місті Києві один з наймасштабніших проектів з вивчення іноземних мов Освітній фестиваль «Маркет мов».

Близько 10 тисяч учасників з різних куточків України, гості міста відвідали масштабний захід, який пройшов у самому центрі міста на Хрещатику.

asa_6470

У програмі фестивалю були лекції, майстер-класи, презентації лінгвістичних шкіл, ярмарок вакансій, концерт, а також покази стрічок англійською мовою: короткометражки «Дякую», документального фільму «Бранці Кремля» та художньо-документальної стрічки «Крим. Спротив».

Також під час фестивалю презентували проект «Україна 360» – сферичне відео про наймальовничіші і найцікавіші куточки нашої країни.

2o7o4414

«Маркет мов – це унікальне місце для молоді долучитись до вивчення різних мов у ігровій та розважальній формі. Ми, разом із студентами – членами СтудРади МІП намагались з усіх сил створити для учасників освітньої ярмарки комфортні умови, зацікавити їх та привабити до вивчення іноземних мов. Разом з міністерством ми постійно створюємо та реалізовуємо різні програми з вивчення як рідної, так і іноземної мови, адже знати рідну, то обов’язок кожного свідомого громадянина держави, а знати мови сусідів-партнерів – це поштовх до ще глибшої та ширшої комунікації в світі,» – зазначив координатор СтудРади МІП Владислав Березовський.

На завершення заходу був встановлений рекорд України – за участю 520 людей відбувся наймасовіший урок з вивчення англійської мови.

630_360_1537084606-9490

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six − 5 =