СтудМІП організували етнопоказ за участі членів ради з усієї України

Processed with VSCO with c8 preset

14 червня Студентська рада при Міністерстві інформаційної політики України разом з дизайнерською студією “Волошка” за підтримки Національного музею народної архітектури та побуту України організували етнопоказ вишиванок. Моделями були члени Студентської ради, які продемонстрували, що вишиванка – це сучасно і є чудовим доповненням до гардеробу на всі випадки життя.

Радник Міністра Марина Соботюк, яка координує раду при відомстві, відзначила: «Ця ідея виникла під час зустрічі з етнодизайнером. У нас є Студрада, а в дизайнера вишитий одяг, що підкреслює українське коріння. В поєднанні – це показує, що коли молодь поважає традиційне, Україна процвітає».

Від Студентства координатором заходу був Влад Березовський, який зазначив: «Для мене це корисний досвід – організувати захід, що об`єднує регіони, адже члени нашої ради з різних куточків країни».

«Дуже круто, що вишиванку вшановує молодь! Майбутнє України саме за молоддю, тому дуже приємно, що це майбутнє з українським у серці!  Хочу подякувати Студраді за організацію заходу, приємне спілкування та щирість!» –  відмітила дизайнерка Людмила Балашова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 14 =