СтудМІП долучилась до презентації стрічки «Смачного»

1

10 липня в Києві відбулась презентація кінострічки «Смачного», в якій розповідається історія про двох кухарів – українця Миколу і француза Патріка. Їм вдалося поєднати гастрономічні можливості України та Франції і створити новий неперевершений смак. Стрічка знята на замовлення Міністерства інформаційної політики України, а працювала над короткометражкою кінокомпанія «Best Friends Film».

«Стрічка «Смачного» є уособленням дружби України та Франції. Обидві кухні об’єднують не тільки традиції, а й людей», – зазначила Радниця Міністра інформаційної політики України з міжнародних комунікацій Марина Соботюк.

2

В рамках презентації кінострічки був проведений майстер-клас з українськими кулінарними експертами Євгенієм Клопотенко та Віталією Іващенко. Учасники заходу готували вареники з сиром «рокфор» та в‘яленою вишнею, а також чебрецем. Представникам СтудМІП також вдалось долучитись до приготування.

«Нам дуже сподобалось, що ми спробували щось нове та оригінальне», – розповіла представниця Студради при МІП Анастасія Булат.

3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − 2 =