Студентська рада при МІП провела акцію на підтримку Джамали

696

12 травня члени Студентської ради при Міністерстві інформаційної політики України провели акцію, аби показати свою підтримку співачці на Євробаченні.

Місцем проведення стало подвір’я біля Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.Студенти сформували на землі цифри “1944” та зробили загальне фото. Участь в акції взяли близько 150 студентів, цієї кількості якраз було достаньо для того, щоб сформувати малюнок. Однак, бажаючих було значно більше.

Під час акції для присутніх представників як українських, так і закордонних ЗМІ студенство поділилося враженнями про пісню та закликали весь світ голосувати за нашу Джамалу. Так студенти показали, що співачка має сильну підтримку в нашій країні, зокрема, серед молоді. Більше того, в руках вони мали зображення символу Євробачення з написом #VoiceOfUnity (Голос Єдності). Так називається акція, яку студенти раніше розпочали в соцмережах. Флешмоб тривав близько місяця. З хештегом #VoiceOfUnity сфотографувалися сотні студентів, які викладали фото в соцмережах.

Студенти переконані, що голос Джамали єднає українців, кримських татар та усі інші народи Європи, чия історія знає трагедії національного масштабу. У своїх інтерв’ю співачка просила не соромитися висловлювати свою підтримку, адже це саме те, що їй наразі потрібно, і те, чим українці, будучи вдома, можуть допомогти їй здобути перемогу. До того ж, акція не дарма відбулася 12-ого травня, у день другого півфіналу пісенного конкурсу. На ньому українська представниця вперше виконує пісню для усієї Європи.

фото з флешмобу для поширення в ЗМІ тут: http://www.ex.ua/357313239869

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × four =