Стрічку про Україну «Дякую» презентували у Львові

31389771_1572173282881297_8202952755820625920_n

26 квітня 2018 року у приміщенні Львівського національного аграрного університету відбулася презентація короткометражного фільму «Дякую», виготовленого на замовлення Міністерства інформаційної політики України. Стрічку представила радник Міністра інформаційної політики Марина Соботюк.

Переглянути короткометражку та обговорити шляхи популяризації України і української мови як національної ідентичної складової прийшли близько 300 студентів львівських вищих навчальних закладів.

«Ми розробляємо зараз інформаційні продукти для охоплення всіх цільових аудиторій. Україномовні казки – для найменших глядачів, художню стрічку про любов до мови – для старшокласників та студентів, радіопрограми, навіть тематичні арт-об’єкти. Головна мета – прививати любов до свого, рідного, українського», – зазначила М. Соботюк.

Нагадаємо, нещодавно стрічка «Дякую» виграла у номінації «найкращий монтаж» на щомісячному міжнародному фестивалі Short to the point (Румунія) та пройшла офіційний відбір на міжнародні фестивалі у Токіо (Tokyo Lift-Off Film Festival  2018) та Ризі (International Tourism Film Festival “Tourfilm Riga”). Загалом фільм подано на 100 фестивалів по всьому світу.

Стрічка показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну з захопливими пейзажами та багатою історією. ЇЇ зняла Best Friends Film на замовлення МІП. «Дякую» вже презентували в Токіо, Києві, Харкові та Острозі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − 14 =