Стрічку «Дякую» презентують на фестивалі вуличної їжі Food Fest Gastroman 2019 у Харкові!

1

Стрічку «Дякую», яку зняли «Best Friends Film» на замовлення Міністерства інформаційної політики України, презентують в кінотеатрі під відкритим небом на фестивалі вуличної їжі Food Fest Gastroman 2019 у Харкові!

Нагадаємо, що сюжет фільму показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну з захопливими пейзажами та багатою історією.Також стрічка посіла друге місце у номінації «Туристичний напрямок – Регіон» на XI Міжнародному фестивалі туристичних фільмів Tourfilm Riga 2018 у Ризі (Латвія). «Дякую» також виграла у номінації «найкращий монтаж» на щомісячному міжнародному фестивалі Short to the point (Румунія).

Фестиваль проходитиме з 30 травня по 2 червня на території пляжно-розважального комплексу «Акважур» (м. Харків, вул. Героїв Праці, 2-а). У рамках заходу будуть діяти локації: майстер-класи від провідних кухарів Харкова, чотири дні насиченої концертно-розважальної програми, фуд-корти, дегустації страв різних кухонь світу, DJ-супровід, конкурси та анімація, танцювальний флешмоб та захоплюючий квест.

2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + four =