Співголова Експертної ради при МІП у Братиславі розповів про досвід долучення українських студентів до протидії інформаційній агресії

dsc_0384

dsc_0384

8 грудня 2016 в Братиславі співголова Експертної ради при Міністерстві інформаційної політики України Сергій Даниленко (доктор політичних наук, доцент кафедри міжнародних медіакомунікацій та комунікативних технологій Інституту міжнародних відносин) розповів студентам Університету імені Коменського, що вивчають Росію та Східну Європу, про інформаційну політику в Україні.

За словами Сергія Даниленка, для наших західних сусідів, які все більше усвідомлюють загрозу втручання з боку Росії в їхній інформаційний простір і його руйнування, досвід нашої держави стає предметом прискіпливої уваги та вивчення.

«В Україні ваші молоді колеги долучаються до захисту своїх національних інтересів у інформаційному просторі. Тому є свідченням досвід Студентської ради при МІП, діяльність якої є показовим прикладом того, як державні органи долучають молодь до творення державної інформаційної політики. Створення Студради стало свідченням того, що протидія інформаційній агресії в Україні є питанням загальнодержавної ваги, а вирішення цього питання – завданням від міністра до студента», – поділився Даниленко зі студентами.

Він переконаний, що так само й через академічний обмін можна ефективно інформувати активну частину громадян сусідніх країн про історію та сьогодення в Україні.

«Це ще один інструмент популяризації нашої держави у світі – перш за все, формувати її об’єктивний образ у наших найближчих сусідів, а саме країн ЄС», – додає він.

Слід зауважити, що послухати виступ прийшли також представники української діаспори в Братиславі, аспіранти університету, а також ті, хто цікавиться україністикою, зауважив ініціатор низки зустрічей щодо України, завідувач кафедри братиславського університету Любор Матейко. Реалізація проекту, що охоплює інформування з важливих питань життя сучасної Української держави, триватиме й надалі.

У ході зустрічі з експертом студенти провели дискусію щодо українського досвіду протидії російській інформацій агресії.

Візит співголови Експертної ради відбувся в рамках американському проекту Ukraine in Motion project.

Нагадаємо, що Студентська рада при Міністерстві інформаційної політики України – дорадчий орган, який було засновано у квітні цього року. До складу ради ввійшли 12 студентів спеціальності «міжнародна інформація» Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 − four =