27 липня в Ужгороді відбувся масштабний освтній фестиваль «Маркет мов»

Processed with VSCO with c9 preset

Маркет Мов — проект Міністерства інформаційної політики України спільно з Соціальним проектом з вивчення іноземних мов Lingva Skills за ініціативи Студентської ради при Міністерстві інформаційної політики. У відкритті заходу взяли участь представники Закарпатської обласної державної адміністрації, Ужгородської міської ради, Асоціації інноваційної та цифрової освіти, представники ЗМІ.

Processed with VSCO with c9 preset

“Маркет мов — це унікальний захід, який дозволив показати усім, що вивчати іноземні мови не лише легко, а й цікаво. Кожен з учасників знайшов багато корисного на різних локаціях фестивалю”, — розповіла одна з координаторок заходу, представниця #СтудМІП Маргарита Лубкова. В рамках фестивалю на Народній площі міста пройшли лекції, майстер-класи, розмовні клуби, презентації мовних шкіл, кінопокази під відкритим небом, безкоштовне тестування з англійської мови, чемпіонат з англійської мови, концерт та багато інших активностей.

Processed with VSCO with c9 preset

За участі відомого психолінгвіста та поліглота Віталія Зубкова відбувся наймасовіший урок з англійської мови. Культурні центри та мовні школи представили креативні локації з вивчення мов. Хедлайнером святкового концерту виступив лідер групи «Мандри» Сергій Фоменко (Фома).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + nineteen =