20 липня у Чернівцях пройшов освітній фестиваль Маркет Мов

00

20 липня у Чернівцях відбувся масштабний освітній фестиваль з вивчення іноземних мов «Маркет мов», організований МІП спільно з Соціальним проектом з вивчення іноземних мов Lingva Skills за ініціативи Студради МІП.

Як зазначила радниця Міністра інформаційної політики Марина Соботюк: “Ключ до міжнародної комунікації — через мову. Вивчати мови потрібно, це розвиває мислення, розвиває контакти між країнами. Ми хочемо донести, що мову для спілкування можна вивчити за декілька місяців, не занурюючись у граматику”.

00000

“Вивчення мов розвиває людину як особистість. Якщо ти знаєш хоча б декілька мов, ти вже почуваєш себе впевненіше не тільки у своїй країні, але й за кордоном, якщо ти кудись подорожуєш” — зазначив координатор Студентської ради Влад Березовський.

Учасникам фестивалю були представлені такі локації: виставка мовних шкіл, майстер класи, розмовні клуби, чемпіонат з настільної гри англійською мовою Lingva Game, профорієнтаційне тестування, квести. Відвідувачі мали унікальну можливість подивитися кінострічки, зняті на замовлення МІП: «Бранці Кремля», «Дякую», «Смачного». Модераторами були Марина Соботюк та Володимир Жемчугов.

000

“Гвоздем” програми став наймасовіший урок з англійської мови Lingva.Show у Чернівцях. Урок провів Віталій Зубков — поліглот, психолог, психолінгвіст, методолог з 20-річним досвідом. Він показав, як мову можна засвоювати, а не тільки вивчати. А лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко, розказав про лайфхаки, як заохотити іноземців спілкуватися українською мовою.

0000

0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − four =